Авторизация
Вход на сайт
Нет аккунта? Можете пройти регистрацию

» » Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє
Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє

Скачать бесплатно книгу
Ешлі Венс - Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє


0

Жанр:
Биографии. Мемуары
Дата выхода:

Описание книги "Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє"

Серед легенд технологічного бізнесу, мабуть, саме Ілона Маска найбільше обдаровують гучними епітетами та приголомшливими порівняннями: його називають і Леонардо да Вінчі нашої епохи, і новим Стівом Джобсом. Без нього не було б ані платіжної системи PayPal, ані електромобілів Tesla, ані перших приватних космічних польотів. Він замірився не тільки пересадити людство на електромобілі, зняти його з нафтової голки завдяки сонячній енергії та мережі суперзарядок для електромобілів, але й розпочати колонізацію Марса та зробити людську цивілізацію міжпланетною.
Знаний у світі технологій американський журналіст Ешлі Венс зміг отримати ексклюзивний доступ до Маска, одного з найвідчайдушніших підприємців Кремнієвої долини і світу, а також до його родини, колег та друзів. Ця книжка відстежує його шлях від непростого дитинства у Південній Африці й аж до сходження на вершини світового бізнесу. Венс проінтерв'ював майже триста осіб та провів понад 50 годин у розмовах з Маском, аби розповісти історію компаній, які змінюють світ, та розкрити непросту особистість підприємця-інноватора, який втілює в реальність задуми планетарного та міжпланетного масштабу.

Скачать книгу Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє FB2, EPUB, TXT

Скачать фрагмент книги:
fb2   txt   rtf   epub
К сожалению, книга удалена по просьбе правообладателя, советуем Вам посмотреть другие похожие бесплатные книги, или же

Купить и скачать книгу
В электронной библиотеке FB2-MIR.NET каждый читатель может скачать бесплатно фрагмент книги Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє в любом удобном формате: epub, fb2, txt, rtf или pdf. Произведение подарит вам наслаждение от прочтения и не один уютный вечер. Приобрести полноценную версию книги можно у наших партнеров.

С этой книгой читают:
Добавить рецензию:
Читайте также